PLAN ZAJĘĆ 24,25.10.2020

Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Policealna, Opiekun medyczny, Technik masażysta

w załączniku udostępniamy plan zajęć na najbliższy weekend tj. 24,25 października 2020.

Zajęcia dla Liceum będą odbywać się w formie ONLINE przy użyciu komunikatora ZOOM, co jest wskazane na planie zajęć (zajęcia online ZOOM)- link do video zoom w STREFIE SŁUCHACZA.

Zajęcia dla Szkoły Policealnej będą odbywać się wdwóch formach (przy każdej grupie mają państwo informacje w nagłówku w jakiej formie zajęcia państwo mają):

ONLINE będą odbywać się w formie ONLINE przy użyciu komunikatora ZOOM, co jest wskazane na planie zajęć (zajęcia online ZOOM)- link do video zoom w STREFIE SŁUCHACZA.

OFFLINE będą wyłącznie w formie OFFLINE czyli zamieszczonych plików PDF w formie materiałów od nauczycieli w STREFIE SŁUCHACZA co jest wskazane na planie zajęć (zajęcia offline - materiały PDF).

Szkoła Żak