Darmowe szkolenie dla Stylistek Paznokci

Z radością ogłaszamy kolejny cykl webinarów dla Słuchaczek rocznego kursu stylistka paznokci.

Szkolenia w formie webinarów poprowadzą doświadczone instruktorki Neonail – Julita Adamowicz i Liudmyla Herasymchuk (krótkie informacje o trenerkach znajdziecie Państwo na końcu tego maila).

Współpraca w zakresie szkoleń z brandem Neonail

w roku szkolnym 2023/2024 we współpracy z firmą Cosmogrup, właścicielem marki Neonali dla słuchaczek kursu rocznego stylistka paznokci zostaną przeprowadzone nieodpłatne webinary.

Słuchaczki będą miały okazję uczestniczyć aż w dziewięciu 2 godzinnych szkoleniach spoza obowiązkowego programu kursu.

Uczestnictwo w webinarach z jest dobrowolne. Każdorazowo o terminie i zakresie szkolenia Słuchaczki będą informowane drogą elektroniczną (mail).

Uczestnictwo w webinariach zostanie potwierdzone imiennym certyfikatem uczestnictwa, przesłanym drogą elektroniczną na adres Słuchacza.

Szkolenia realizowane są w ramach podpisanego porozumienia o współpracy między szkołą Żak a firmą Cosmo Group.

Szkolenia prowadzone będą za pośrednictwem platformy zoom pomiędzy między 27 listopada 2023 r. a 4 czerwca 2024 r.

Kiedy i o czym będzie mowa?

Pierwsze szkolenie rozpocznie się już 27 listopada.

Spotkanie będzie obejmować zagadnienia związane z:

1.       Struktura skóry, budowa i anatomia paznokcia.

2.       Rodzaje płytki paznokcia.

3.       Stanowisko i lista niezbędnych narzędzi.

4.       Rodzaje i podział lamp.

5.       Frezy, rodzaje i gradacja.

6.       Wybór narzędzi niezbędnych do pracy - jak poznać, kiedy co stosujemy?

Informacje dotyczące szkolenia zostaną przekazane Słuchaczkom drogą mailową.

Certyfikaty

Uczestnicy webinarów po ich zakończeniu otrzymają imienne certyfikaty uczestnictwa. Certyfikaty zostaną wysłane elektronicznie na adres mailowy Słuchacza podany podczas zapisu.

Niezgodność adresu mailowego słuchacza logującego się na webinar z tym, który jest w CRMie będzie skutkował brakiem wysłania certyfikatu.

Kiedy?

Certyfikaty zostaną wysłane ok. 2 tygodnie po szkoleniu.

Wzór certyfikatu:

Sylwetki trenerek

Liudmyla Herasymchuk zajmuje się stylizacją paznokci od 2006 roku. Jest międzynarodowo certyfikowaną instruktorką. Jest brązową medalistką WorldCup NailArt w Monachium (mistrzynią NailPro Poland oraz NailPro Serbia, oraz dwukrotną laureatką NailPro Europe. Jest autorką artykułów w prasie branżowej oraz programów szkoleniowych. Ukończyła dziesiątki szkoleń i kursów z zakresu stylizacji paznokci. Wprowadzała marki zagraniczne na polski rynek i wielokrotnie brała udział w targach kosmetycznych oraz pokazach stylizacji paznokci.

Julita Adamowicz - Instruktor marki NEONAIL. Jej przygoda ze stylizacją paznokci rozpoczęła się 16 lat temu. Przez prawie 10 lat prowadziła gabinet kosmetyczny, dzięki czemu poznała branżę, specyfikę klientów, produkty oraz rynek kosmetyczny. Posiadając długą praktykę w zawodzie stylistki od 5 lat prowadzi szkolenia dla marki NEONAIL. Podczas szkoleń dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu stylizacji paznokci i kosmetologii ogólnej.