PLAN ZAJĘĆ 29,30.05.2021

Szkoła Policealna, Opiekun Medyczny, Technik Masażysta, Szkoła Jednoroczna

26.5.2021

W załącznikach udostępniamy plany zajęć na najbliższy zjazd.

Zajęcia będą odbywać się w trzech formach (przy każdej grupie mają państwo informację w nagłówku w jakiej formie zajęcia państwo mają):

ONLINE będą odbywać się w formie ONLINE przy użyciu komunikatora ZOOM, co jest wskazane na planie zajęć (zajęcia online ZOOM)- link do video zoom w STREFIE SŁUCHACZA.

OFFLINE będą wyłącznie w formie OFFLINE czyli zamieszczonych plików PDF w formie materiałów od nauczycieli w STREFIE SŁUCHACZA co jest wskazane na planie zajęć (zajęcia offline - materiały PDF).

STACJONARNIE będą odbywać się na pracowniach, co jest wskazane na planie zajęć (zajęcia stacjonarne z podanym miejscem zajęć). Na zajęciach stacjonarnych obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa na terenie całego budynku jak również w salach lekcyjnych.

Technik masażysta -plan zajęć w załączniku. Obowiązuje cały semestr. Zajęcia co tydzień.

Pozdrawiamy,

Szkoła Żak