• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

PLAN NA CAŁY SEMESTR KSZTAŁCENIE JEDNOROCZNE, PLAN ZAJĘĆ DLA TECHNIKA MASAŻYSTY

12.4.2021

W załączniku znajduje się plan zajęć na cały semestr dla kształcenia jednorocznego.

Dyrektor Szkoły Żak zastrzega sobie prawo do zmian ze względu na sytuację epidemiologiczną na terenie kraju.

Prosimy przed każdym zjazdem sprawdzić w aktualnościach czy nie nastąpiła zmiana.

Najbliższe zajęcia będą odbywać się w dwóch formach (przy każdej grupie mają państwo informację w nagłówku w jakiej formie zajęcia państwo mają):

ONLINE będą odbywać się w formie ONLINE przy użyciu komunikatora ZOOM, co jest wskazane na planie zajęć (zajęcia online ZOOM)- link do video zoom w STREFIE SŁUCHACZA.

OFFLINE -materiały pdf od nauczyciela (zajęcia offline -materiały pdf)

Pozdrawiamy,

Szkoła Żak

PILNE !!! z powodu choroby nauczyciela (język angielski) zajęcia na kierunku TRANSPORT I LOGISTYKA z soboty 17.04 odbędą się w innym terminie. Za utrudnienia bardzo przepraszamy.