KURSY W PROMOCYJNYCH CENACH!

23-24 MARCA 2024

15.3.2024

Słuchaczu!

Serdecznie zapraszamy do zapisu na kursy, które odbędą się w TARNOWSKICH GÓRACH:

KURS Pierwsza pomoc przedmedyczna

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących nauczyć się prawidłowo udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dzięki temu kursowi zapoznasz się z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz nabycie wiedzy i umiejętności pozwalających skutecznie udzielić pierwszej pomocy w nagłych przypadkach.

Najbliższy termin: I termin 24.03.2024r.

Czas trwania: 8 godzin

Tryb: Stacjonarny

Krótki i skuteczny kurs przeznaczony dla osób, które pragną zdobyć wiedzę m.in. z zakresu:

• Zasady bezpieczeństwa na miejscu zdarzenia, reguły postępowania, odpowiedzialność moralna ratownika – łańcuch przeżycia

•   Apteczka pierwszej pomocy i podstawowy sprzęt ratowniczy

•   Organizacja akcji ratunkowej

KURS Excel dla początkujących

Twój talent do analizy danych rozkwitnie dzięki wiedzy zdobytej na kursie Excel dla początkujących!

Najbliższy termin: 23.03.2024r.

Cena: 449,00 zł

Czas trwania: 16 godzin

Tryb nauczania: Stacjonarny

Odręczne rysowanie tabelek i wykresów już dawno przeszło do lamusa. O ile jeszcze 20 lat temu komputer był w biurze ciekawym eksponatem, na który bezpieczniej było patrzeć z daleka, o tyle teraz większość biur nie wyobraża sobie pracy bez zdobyczy techniki. Jeżeli czujesz, że jesteś o mały krok w tyle i nie czujesz się bezpiecznie w pracy w programie takim jak Excel, nie masz powodów do zawstydzenia. Cieszymy się, że szukasz możliwości doszkolenia - i taką możliwość masz właśnie przed sobą! Razem podkręcimy Twoje kompetencje cyfrowe.

Zapraszamy do zapisów w Sekretariacie Szkoły ŻAK w Tarnowskich Górach, ul.Piastowska 13.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

e-mail: tarnowskiegory@zak.edu.pl